chinbone مشاهده خراسان رضوی صفحه نخست روزنامه

chinbone: مشاهده خراسان رضوی صفحه نخست روزنامه مشهدمقدس خراسان رضوی

گت بلاگز فضای مجازی عکس + سلفی یک زن در کنار جسد پدرشوهرش

یک زن آمریکایی که قصد پیوستن به داعش را داشت، پدرشوهرش را کشت و در کنار جسدش سلفی گرفت.

عکس + سلفی یک زن در کنار جسد پدرشوهرش

به روایت گروه خبری حوزه اخبار داغ گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ آماندا تیلور زنی است که به اتهام قتل پدرشوهرش به حبس ابد محکوم شده است هست. او بعد از وارد کردن ضربات متعدد چاقو و بعد از اطمینان از فوت پدرشوهرش، در کنار جسد او سلفی نیز گرفت. با گذشت دو سال از ارتکاب این جرم، او همچنان از کارش پشیمان نیست. او در مصاحبه با یک روزنامه گفته است “اصلاً پشیمان نیستم چون به آنچه که می خواستم رسیدم”.
آماندا تیلور در آوریل 2015 مرتکب این جنایت شد. وی صحنه جرم را اینگونه توصیف کرده است “به منزل پدر همسرم در ایالت ویرجینیا رفتم. میخواستم انتقام فوت همسرم را از او بگیرم. چون واکنش‌ها او باعث شد همسرم به زندگی خود آخر دهد. با چاقو چند ضربه به بدنش وارد کردم او موهای مرا گرفت و کشید و با صدای بلند فریاد زد. مجبور شدم با یک شیء فلزی محکم به سرش ضربه وارد کنم. بعد از اینکه مطمئن شدم جان داده در کنار جسدش تصویر گرفتم. چون در آن لحظه بسیار خوشحال بودم و به خواسته ای که مدتها منتظرش بودم رسیده بودم”.

همسر این زن به دلایل نامعلومی در سال 2014 در منزلش خود را حلق آویز کرده بود؛ اتفاق ای که او پدر شوهرش را در آن مقصر می داند. گفته می شود این زن قصد داشته قبل از دستگیری به گروهک تروریستی داعش بپیوندد. او در مصاحبه گفته است “چند بار تلاش کردم با اعضای داعش ارتباط برقرار کنم ولی هیچ پاسخی از آنها دریافت نکردم”.

عبارات مهم : پشیمان

آماندا تیلور به اتهام قتل پدرشوهرش به حبس ابد محکوم شده است است.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: پشیمان | سلفی | قاتل | پدرشوهر | ضربات چاقو | صحنه قتل | سلفی با جسد | حبس ابد

عکس + سلفی یک زن در کنار جسد پدرشوهرش

عکس + سلفی یک زن در کنار جسد پدرشوهرش

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog