chinbone مشاهده خراسان رضوی صفحه نخست روزنامه

chinbone: مشاهده خراسان رضوی صفحه نخست روزنامه مشهدمقدس خراسان رضوی

گت بلاگز اخبار حوادث جنایت به‌دلیل بدهی ٨٠٠‌میلیونی

دو شریک که به خاطر بدهی ٨٠٠‌میلیونی صاحب یک شرکت حقوقی را به قتل رسانده‌اند، قتل را بر گردن همدیگر انداختند و مدعی شدند صحنه قتل را ندیده‌اند. 

جنایت به علت بدهی ٨٠٠ میلیونی

عبارات مهم : میلیون

دو شریک که به خاطر بدهی ٨٠٠ میلیونی صاحب یک شرکت حقوقی را به قتل رسانده اند، قتل را بر گردن همدیگر انداختند و مدعی شدند صحنه قتل را ندیده اند.

به گزارش شرق ، مأموران پلیس اردیبهشت سال ٩٠ در جریان قتل مردی قرار گرفتند که به گفته اعضای خانواده اش صاحب یک شرکت حقوقی بود. خانواده این مرد ابتدا خبر مفقودی او را اعلام کردند و گفتند خبری از او نیست؛ تا اینکه چند روز بعد مأموران جسد او را در بیابانی پیدا کردند. زمانی که خانواده مقتول به نام منوچهر مورد بازجویی قرار گرفتند، گفتند منوچهر صاحب یک شرکت حقوقی بود و با افراد زیادی ارتباط داشت ولی خبر ندارند چه اتفاقی افتاده و او با چه کسی درگیری داشته است.

زمانی که تماس های تلفنی مرد جوان مورد بررسی قرار گرفت، پلیس متوجه شد او آخرین بار با صاحب یک شرکت بازرگانی ارتباط و با او قرار ملاقاتی هم داشته هست. به این ترتیب مأموران آرش و شریکش حامد را که صاحبان شرکت بازرگانی بودند، شناسایی و بازداشت کردند. این دو بعد از دستگیری به قتل اعتراف کردند و مدعی شدند در پی اختلاف مالی مرتکب قتل شده است اند. متهمان گفتند: ما ٨٠٠ میلیون تومان به مقتول بدهکار بودیم و او طلبش را می خواست و درگیری به همین علت اتفاق افتاد.

جنایت به‌دلیل بدهی ٨٠٠‌میلیونی

آرش به مأموران گفت: من و حامد هر کدام ٤٠٠ میلیون تومان به منوچهر بدهکار بودیم و او می خواست این پول را از ما بگیرد ولی توانایی پرداختش را نداشتیم. روز اتفاق هنگامی که به دفتر ما آمد در یک لحظه با هم دعوا کردیم و درگیر شدیم و هر کدام ضربه ای به سر مقتول زدیم که باعث مرگش شد؛ بعد هم جسد را از شرکت خارج کردیم.

گفته های متهم مورد تأیید حامد هم قرار داده شد به این ترتیب هر دو متهم به اتهام همکاری در قتل بازداشت شدند و پرونده با صدور کیفرخواست جهت پیگیری به دادگاه ارسال شد.

دو شریک که به خاطر بدهی ٨٠٠‌میلیونی صاحب یک شرکت حقوقی را به قتل رسانده‌اند، قتل را بر گردن همدیگر انداختند و مدعی شدند صحنه قتل را ندیده‌اند. 

روز گذشته جلسه پیگیری به این پرونده در شعبه ٢ دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار شد. در ابتدای جلسه نماینده دادستان کیفرخواست را خواند و خواستار صدور حکم قانونی شد؛ در ادامه اولیای دم در جایگاه قرار گرفتند و خواستار صدور حکم قصاص شدند. سپس منشی شرکت بازرگانی به عنوان شاهد در جایگاه حاضر شد؛ او گفت: من منشی شرکت هستم و با مقتول هم ارتباط دوستانه ای داشتم. آن روز به من گفت هر وقت آرش و حامد آمدند، به او خبر بدهم. او گفت: من هم به مقتول خبر دادم که آرش آمده هست. منوچهر به من گفته بود هرطوری شده است هست، روز اتفاق پول را از متهمان می گیرد.

وقتی منوچهر به شرکت آمد، به اتاق آرش رفتند. منوچهر داد می زد و مدام فحاشی می کرد ولی آرش آرام بود؛ بعد هم در اتاق را بست. چند دقیقه بعد صدای درگیری آمد. من صدای منوچهر را می شنیدم که می گفت نزن، نزن؛ بعد از وحشت شرکت را ترک کردم. چند ساعت بعد هرچه تماس گرفتم، کسی گوشی را برنداشت. دوباره به سمت شرکت آمدم و در پارکینگ حامد را دیدم؛ پرسیدم چه شد، گفت منوچهر و آرش آشتی کردند و حالا هم کسی در شرکت نیست؛ بهتر است من هم فردا جهت بردن وسایلم بروم. بعد از آن از شرکت خارج شدیم و دیگر چیزی ندیدم.

در ادامه نوبت به آرش متهم ردیف اول رسید. او اتهام قتل را رد کرد و گفت: من اتهام را قبول ندارم؛ چون من ضارب نبودم، حامد بود که به سر منوچهر کوبید و او را به قتل رساند ولی بعد از قتل به من گفت که بگویم من هم در قتل شریک بودم. او به من گفت بهتر است این کار را بکنیم تا او نجات پیدا کند و حتی گفت صد میلیون تومان هم بابت آن به من می دهد ولی فقط ٧٠ میلیون تومان به من داد.

جنایت به‌دلیل بدهی ٨٠٠‌میلیونی

سپس متهم ردیف دوم در جایگاه حاضر شد؛ او هم اتهام قتل را رد کرد و گفت: من این اتهام را قبول ندارم؛ چنین کاری نکردم. آرش با منوچهر در اتاق بود و من اصلا آنها را ندیدم؛ فقط در انتقال جسد به آرش کمک کردم.

گفته های متهمان در حالی است که پزشکی قانونی اعلام کرده علت تامه فوت ضربه ای است که به سر متهم وارد شده است هست. با آخر گفته های متهمان و وکلای مدافع آنها هیئت قضات جهت تصمیم گیری دراین باره وارد شور شدند.

دو شریک که به خاطر بدهی ٨٠٠‌میلیونی صاحب یک شرکت حقوقی را به قتل رسانده‌اند، قتل را بر گردن همدیگر انداختند و مدعی شدند صحنه قتل را ندیده‌اند. 

واژه های کلیدی: میلیون | میلیونی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog