chinbone مشاهده خراسان رضوی صفحه نخست روزنامه

chinbone: مشاهده خراسان رضوی صفحه نخست روزنامه مشهدمقدس خراسان رضوی

گت بلاگز اخبار اجتماعی تعداد عملیات‌های دستگیری اراذل در مناطق مرکزی پایتخت کشور عزیزمان ایران زیاد اس

رییس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با بیان اینکه اراذل و اوباش باید بدانند که اگر بخواهند در اینترنت کاری انجام داده و قدرت‌ن

تعداد عملیات‌های دستگیری اراذل در مناطق مرکزی پایتخت کشور عزیزمان ایران زیاد اس

هشدار پلیس امنیت به اراذل و اوباشی که در اینترنت کُری می خوانند/ تعداد عملیات های دستگیری اراذل در مناطق مرکزی پایتخت کشور عزیزمان ایران زیاد است

عبارات مهم : امنیت

رییس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با بیان اینکه اراذل و اوباش باید بدانند که اگر بخواهند در اینترنت کاری انجام داده و قدرت نمایی کنند، پلیس همانند فضای واقعی قطعا با آنها برخورد می کند، گفت: تعداد عملیات ها و اجرای طرح های دستگیری اراذل و اوباش در مناطق مرکزی پایتخت کشور عزیزمان ایران زیاد است.

سردار علیرضا لطفی (رییس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ) در گفت وگو با ایلنا راجع به افرادی که در اینترنت اقدام به رجزخوانی و کُری خوانی می کنند، گفت: این افراد با توجه به شرایط سنی که دارند، در اینترنت حضور و از آن فضا استفاده می کنند. ما این افراد را شناسایی کرده ایم و به آنها تذکر نیز داده ایم.

وی تاکید کرد: ما به آن دسته از اراذل و اوباشی که در پلیس دارای پرونده بوده و به وسیله پلیس کنترل می شوند، تاکید کرده ایم که به هیچ عنوان نباید در اینترنت فعالیت اوباش گونه ای داشته باشند. توجیه، تذکر، ارشاد و برخورد با افرادی که در این زمینه در اینترنت فعال هستند و به وسیله پلیس فتا و پلیس امنیت نیز شناسایی شده است اند، در دستور کار ما قرار دارد. این افراد تابعی از جو عمومی جامعه بوده و متاسفانه از این فضا استفاده نامطلوب می کنند.

تعداد عملیات‌های دستگیری اراذل در مناطق مرکزی پایتخت کشور عزیزمان ایران زیاد اس

رییس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با تاکید بر برخود پلیس با افرادی که در اینترنت اقدام به فحاشی کرده و قدرت نمایی می کنند، خاطرنشان کرد: پلیس در گذشته نیز با افرادی که در اینترنت اقدام به فحاشی و قدرت نمایی کرده بودند، از جمله وحید مرادی و طرف برابر او برخورد کرده بود و در حال حاضر نیز به آن فرد پیغام می دهیم که نباید از این نوع فعالیت ها در اینترنت داشته باشد. اراذل و اوباش باید بدانند که اگر بخواهند در اینترنت کاری انجام داده و قدرت نمایی کنند، پلیس همانند فضای واقعی قطعا با آنها برخورد می کند.

سردار لطفی در پاسخ به این پرسش که آیا سن جرائمی مانند اوباش گری در حال کم کردن هست، گفت: ما در طرح هایمان با دو دسته افراد برخورد می کنیم؛ بخشی از آنها اراذل و اوباش و عده دیگر مزاحمین نوامیس هستند. بخشی از این مزاحمین نوامیس افرادی هستند که در سنین زیر ۱۸ سال بوده و با حضور در پارک ها و استفاده از الفاظ رکیک آرامش خاطر شهروندان را برهم می زنند. این افراد با اراذل و اوباش متفاوت هستند.

رییس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با بیان اینکه اراذل و اوباش باید بدانند که اگر بخواهند در اینترنت کاری انجام داده و قدرت‌ن

وی با بیان اینکه طرح های دستگیری اراذل و اوباش در همه مناطق پایتخت کشور عزیزمان ایران اجرا می شود، تصریح کرد: براساس دو فاکتور مهم یعنی کنترل های پلیس و تماس های مردمی طرح هایمان را اجرا می کنیم. در حقیقت بعد از تماس های مردمی در این زمینه بررسی های مورد نیاز را انجام می دهیم و در صورتی که صحت خبر اعلام شود، قطعا اقدام خواهیم کرد، ولی متاسفانه در مناطق مرکزی پایتخت کشور عزیزمان ایران تعداد عملیات ها و اجرای طرح های دستگیری اراذل و اوباش به جهت شرایط خاصی که دارند، زیاد هست. البته در مناطق حاشیه نشین نیز طرح ها اجرا می شود.

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | برخورد | اینترنت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog